Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már eltörve a lábad?...

Volt már eltörve a lábad? Könnyített vagy hagyományos gipszed volt? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 08:33
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem csak rándult a bokám, vagy talán ficamodott. Viszont 2 hét fekvőgipszem volt, és valahány hét járógipszem. hagyományos gipsz volt, akkor kezdtem a középsulit, és elég kellemetlen volt a lépcsőkön, mindig ott maradt a nyomom, akármerre mentem :)).

2011. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szeréééntem (de ez csak az én véleményem) a könnyített gipsz könnyebb. :D


A normál ingyenes a könnyített általában fizetős. Jobb a könnyített, mert lépésnél nem fogja annyira húzni a lábad. Lépcsőzéskor sem fogsz úgy kifáradni. De mondom, ez sokszor fizetős!

2011. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az állami gipszlábon kívül, minden más módszerért fizetni kell. De ha 1000 éve jó, akkor nekem is jó. Aki dizájnosat akar, és eü okok nem indokolják( pl. kisbaba), akkor fizessen. Miért én fizessek helyette?
2011. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!