Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne mosni a fenekeme...

Mivel lehetne mosni a fenekemet wc után?

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy szappanos szívacsot használok az alsó fertályam rendbe rakására.

Persze csak akkor,ha éppen nem egy zuhanyozáson vagyok túl.

Néhány hónapja kijött valami a fenekem belső oldalán és nagyon viszketett.

Azt mondta rá a bőrgyógyász,hogy gomba v.gombás fertőzés.

Írt fel rá egy kenőcsöt,amit használtam is rendszeresen.

Ettől egy időre elmúlt a probléma,de aztán kb.hónap múlva újra kijött.

Megint használtam a kenőcsöt,megint elmúlt,de aztán újra kijött.

Mit lehetne tennem?

Van egy olyan gyanúm,hogy a szappanos szivacs nem tesz jót és ezért tér mindig vissza a gomba.

Kiszárítja ott alul a bőröm,legalábbis ezt érzem.

Mivel lehetne esetleg helyettesíteni a nap közbeni tisztálkodásnál ezt a párost?


2011. febr. 6. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak előre nedvesített törlőkendők. Ez kis helyen is elfér, így akárhova magaddal viheted. Bármelyik boltban lehet kapni ahol tisztálkodási szereket árulnak.
2011. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól hallottam, aki látta mikor mondták, hogy állítólag van az interneten egy kép egy emberről, aki hallott már egy olyan dologról, hogy vécépapír.
2011. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A wc-papír nem mindig elég.. Én pl hiába törlöm 2 0percig, véresre, akkor is mindig látom, hogy kakis a wc-papír.

nekem a nedves törlőkendő jött be.

Pl a dm saját márkása olcsó, és nagyon nedves, én mindig azt használom :)

2011. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!