Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Polineuropátia betegséggel...

Polineuropátia betegséggel kapcsolatos gyógyulási lehetőségek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre egy internetes fúrumon nem fogsz korrekt választ kapni, neurológus szakorvosra van szükség.
2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
100%
Valójában ez nem EGY betegség, hanem egy tünet, aminek ezer oka lehet, és ennek megfelelően ezer kimenete. Kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, mik a vérzéssel kapcsolatos lehetőségek. Okozhatja alkoholizmus, mérgezés, autoimmunbetegség, cukorbaj, máj vagy veseelégtelenség, ezen túl még egy sor dolog.
2011. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdvözlet!


Nekem sajnos alkohol okozta polineuropátia "betegségem" van, ami abban nyilvánul meg, hogy koordinációs problémáim, járászavar, egyensúly hiánya stb. tünetek jelentkeznek.

Ha van valakinek tapasztalata, ötlete a gyógyulás elősegítését illetően, a válaszokat örömmel fogadom.

Egyébként egy ideje kerülöm az alkoholt, Magne B6 és Milgamma tablettát szedek, nem tudom mit tegyek még!

Amúgy ennek hozzávetőlegesen mennyi az "érzékelhető" javulási ideje?


Köszönöm!


Attila

2013. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 killer71 válasza:

Sziasztok, nekem is ez a betegségem és nem az ital okozta, hanem vegyszer! Ez nem tünet, hanem betegség! Nem gyógyítható! A millgamma és a Magne B6 nem mindenkinek használ, nekem nem. semmi különbséget nem tapasztaltam szedése közben és utána sem! Ezzel együtt kell élnünk!

Nekem végtag zsibbadás, érzékettlenség, alvás zavar a csont körüli fájdalom jelentkezett a tünetek elején, most a végtagok érzékettlenek, mert az ingereket nem továbbít az agyba, ezért vannak "kis" kordinációs problémák is!

2014. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!