Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrepedhetett a csont?

Megrepedhetett a csont?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete jól belerugtam a fotel lábába és azóta fája lábam a. A kisujj melletti ujj "tövénél", ha megnyomom fáj, de amúgy nem csak ha járok. Mozgatni fájdalom nélkül tudom. Egy kicsit be volt dagadva, talán most is.


Lehet, hogy megrepedt egy csont? Mennyi idő amíg meggyógyul?


2011. nov. 10. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A kisujj mellettit gyűrűs lábujjnak hívjuk általában!..:)..Amúgy én is belerúgtam már az ágy sarkába (mérgemben..direkt)és nekem is ez a szitu volt fájt meg minden...Édesem..ha megrepedt volna rá sem tudnál állni úgy fájna..:)..nekem gennyes volt..megnyomtam és jött belőle..ajánlom neked is hogy nézd meg gennyes-e...
2011. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem gennyes. És neked mennyi idő alatt javult, mert rohadtul zavar, hogy nem mehetek haverokkal focizni meg tesiórán is csak bénázok a lépcsőzésről meg nem is beszélve. :(
2011. nov. 10. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hosszú ,szenvedős hónap után gyógyult meg és iszonyatosan fájt!..:)..nem biztos hogy neked is ennyi lesz...:)..
2011. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem még 2 hét és meg leszek :/ Köszi a választ.
2011. nov. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!