Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menni alig bírok tegnap...

Menni alig bírok tegnap suliba leestem a lépcsőn bedagadt a bokám. Bemennétek a suliba ha a termetek a 4. en van?

Figyelt kérdés
csak lépcsőn lehet közlekedni simán lépni alig bírok
2011. febr. 10. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma ne menj suliba, borogasd ecetes vizes ruhával, fáslizd be,és pócold fel a lábad.Ám, ha holnapra nem javul, menj el orvoshoz, nehogy inszalag húzódásod, vagy szakadásod legyen.
2011. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha "csak" bedagadt, akkor langyos vizes borogatás, és Diclofenac (a másik sajnos nem jut eszembe, de a gyógyszertárban biztosan tudják), Burow kenőcs (ha nem vagy fémérzékeny, mert alumíniumot tartalmaz). Viszont ha holnapra nem lesz jobb vagy el is színeződött, akkor mindenképpen doki! Ha elszíneződött, akkor még ma dokihoz kéne jutnod, mert nagyon valószínű, hogy el is tört.
2011. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12:09 Természetesen dehogy menj így iskolába!
2011. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szineződött el a 4 éves hugom kézenfogva kisér ki még a mosdóba is mert kb sírok ha rákell álnom :(
2011. febr. 10. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, azért ez sem 100 %, nekem úgy tört el a csuklóm, hogy még különösebben be sem dagadt, a térdemet már kétszer műtötték szalagszakadással úgy, hogy "csak" nem tudtam ráállni az esés után és épp csak egy kicsit volt duzzadtabb a másiknál. Nem szabad általánosítani. Mindenképpen menj el a sebészetre, csinálnak egy röntgent és átnézik, nem sérültek-e a szalagok. Fáj a zúzódás, de azért nem annyira, hogy sírjon az ember, ha rá kell állni. Szóval, vedd komolyan és menj el az orvoshoz még ma! Sebészetre nem kell beutaló.
2011. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm széepn a válaszokat :)
2011. febr. 10. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
menj el a balesetire. viszel egy könyvet. mire sorra kerülsz a fél könyvet elolvasod, de legalább megröntgeneznek és a doki megmondja mi van, és ha kell még gipszet is kapsz rögtön. én is a csuklómmal a balesetire mentem 1 évvel ezelőtt. vagy 3 órát vártam míg sorra kerültem, de rögtön elláttak, és gipszet is kaptam meg minden.
2011. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
voltam sebészeten csak ficam van kezd belilulni meg olyan mindha viz lenne a lila rész alatt. azt mondta az orvos fáslizzam és pihentessem
2011. febr. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!