Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel a buszon, először...

Reggel a buszon, először hányinger aztán nem láttam semmit. De tényleg semmit. Full sötét (a szemem nyitva volt) Miért? Mitől? Lent folyt.

Figyelt kérdés

hétfőn reggel is ez volt, az is igaz, hogy akkor lázas és beteg voltam

ma

állok a buszon. először olyan érzés, mintha nem kapnék normálisan levegőt, aztán hányinger és utánna teljes sötétség

de állok, nem ájultam el

le kellett ülnöm, hogy újra OK legyek


nem ettem semmit, de eddig se tettem

és ezek voltak az elsők

miért?


2011. febr. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Leesett a vérnyomásod. Enni kell pár falatot reggel, mert így járhatsz. Ha sokszor előfordul a jövőben, érdemes cukrot is nézetni.
2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott igy lenni. Elmentem a dokihoz, adtam le vért vizsgàlatra és azt mondta, h a vèrcukor szintem alacsony, és hogy okvetlen egyek egy kicsit miest èhes vagyok akkor minden ok lesz.
2011. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van. Velem is rendszeresen ez volt,aztán egyszer mikor már tényleg el is ájultam megmérték a cukrom,és az orvos csak annyit mondott,hogy örüljek,hogy nem estem kómába,annyira alacsony volt(éppen 1-gyes).
2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bizony, ezzel nem jó játszani. Egyfelől mindig legyen valami a gyomrodban elindulás előtt, másfelől pedig érdemes vérképet csináltatni, hogy tudd, hányadán állsz.
2011. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tinédzserkoromban volt hasonló, magától elmúlt. Akkoriban ha hirtelen álltam fel ülésből, akkor is mindig elsötétült a világ. Nem tudom, miért múlt el, mert ma is alacsony a vérnyomásom. Tény, hogy gyakran mentem reggelizés nélkül suliba, szóval sokat tettem azért, hogy elájulhassak.
2011. febr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!