Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta nagyon fáj a...

Reggel óta nagyon fáj a farcsontom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

nyilall, kisugárzik, olyan, mintha le lenne zsibbadva, vagy mint mikor becsípődik az ideg...

nagyon fáj, alig tudok ülni, a mozgást is akadályozza...

viccesebb kedvű embereknek írnám, hogy nem, nem anális szex következtében fáj.

a válaszokat köszönöm.


2011. febr. 12. 20:02
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen nem tudtam mitől 3napig szenvedtem aztán elmúl később derült csak ki hogy valószinűleg az előző napi 10km-es futástól
2011. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,de egy neurológus szakorvos többet tudna mondani.Nem tudom,hol laksz,de ha van a lakóhelyeden fájdalom-ambulancia,oda is elmehetsz. (tudakozó megmondja)
2011. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
másnapra elmúlt, köszönöm a válaszokat, amúgy szerintem attól van (több ilyen topicot olvastam amit kismamák írtak, hogy tágulástól fáj) nos az én havim még aznap beköszöntött és olyankor is valahogy tágabbnak érzem magam, lehetséges ettől van még egy plusz fájdalom...
2011. febr. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!