Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem javul a vernyomasom. Mi...

Nem javul a vernyomasom. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
26 eves vagyok, 80 kg es kb 15 eves koromtol gyogyszerezem magam.Nemreg Omega 3-at, Q10 koenzimet szedtem es nekialltam sportolni, azzal a cellal, hogy legalabb 10 kilot leadjak, emellett igyekezem odafigyelni az etkezesemre. A vernyomasom ritkan esik a hatar ala.Usztam(rajottem, hogy ez inkabb hizlal), jartam konditerembe(ez is noveli a tomeget, raadasul erzem a nyomast a fejemben, ha nehezebb sulyokat emelek)Meg lehetosegem lenne vivasra, kick boxra, legrosszabb esetben szaladasra.Ti mit tanacsoltok erre a helyzetre?Tobb valaszt is elolvasok.
2011. febr. 13. 13:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok!
2011. febr. 13. 13:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Az általad szedett "szerek" (étrend kiegészítők, melyek valóban hasznosak, de nem erre lettek kitalálva) NEM vérnyomáscsökkentők!

Nem írtad le a vérnyomásodat, de azt javaslom, hogy mindenképp keress fel egy kardiológus szakorvost, ha súlyos a helyzet, vagy minimum a háziorvosodat. És majd ők adnak VALÓDI gyógyszert, ami megoldja a problémát vagy kiderítik az esetlegesen a háttérben megbúvó bajt (pl. vesebetegség).

2011. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vernyomasom a szisztoles 110-140 kozott van, diasztoles 70-85 ingadozik.Verapamil es trandonaprilt(TARKA) szedtem.Ez eppen csak hataron tartotta a vernyomast, de lejjeb nem ment.
2011. febr. 13. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ritkán van 140 körül, akkor ezek teljesen korrekt értékek, nincs sok értelme tovább csökkenteni.
2011. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!