Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Candida - Ezüst kolloid és...

Candida - Ezüst kolloid és grapefruitmag-cseppek együtt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma bevásároltam Candida ellen. :-) Ezek közül melyik jobb? Vagy egyszerre lehet mindkettőt használni? Én grapefruitmag-cseppet vettem. Vettem továbbá Colpo-cleaner pezsgőtablettát. Ezek mellett most fogok bele a candida-diétába. Boldog Gizella: Étkezési javaslatok candida betegek számára és Borics Kata: Gyógyító diéták című könyve alapján fogok étkezni.
2011. febr. 14. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a grapefruitcseppet ismerem, de esküszöm rá!

Csak jót és jót és csak jót tudok róla mondani. Szedjed, mert aranyat ér! Nemcsak candidára. Nekem egy pár alkalmas szedés is csodákat tesz. Határozottan jobban vagyok tőle.

2011. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egy kérdésem még lenne. 4-5 napja használom a cseppeket. 3 napja fáj a fejem. Lehet attól? Vagy meg kell szoknom az új étrendemet? (3 napja tartom a Candida-diétát)
2011. febr. 19. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy ettől fájna a fejed,nekem nem szokott, ilyet nem tapasztaltam. De nem vagyok orvos.:)
2011. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!