Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sötétebb a bőröm a...

Miért sötétebb a bőröm a szeméremrésznél? Másnak is ilyen, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Először azt hittem, hogy esetleg nem mostam meg jól, és koszos maradt. De most már hónapok óta naponta 2-3x zuhanyzom/megmosom, és még mindig ugyanolyan. Próbáltam, hogy gyantázással hátha a sötétebb rész lejön (mivel olyankor kicsit le szokott jönni a bőröm felső része), de maradt. Nem sokkal sötétebb, csak egy kicsivel. Leradírozni nem szeretném, mert elég fájdalmas volt, mikor megpróbáltam, szóval lehet, hogy ez így természetes?
2011. febr. 14. 22:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem csak a szeméremajkakra gondolok, hanem a körülötte lévő részre, ami a bikinivonaltól befelé van.
2011. febr. 14. 23:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen az bizony sötétebb szokott lenni egyeseknél. Fogadd el így magad.

Szubjektív véleményem, hogy szebb is, ha egy picit elüt a környezetétől.

2011. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. febr. 22. 15:19
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen problémám van, én is azt hittem, amit te..de ezek szerint másnak is van ilyen gondja..
2011. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!