Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudtam kakálni, mit...

Nem tudtam kakálni, mit csináljak? (bővebben)

Figyelt kérdés

na igen ez egy kényes téma de ez van :)

szóval pár napja már nem ettem rendesen :S és még sosem volt ilyen..

elmentem vécére és ültem egy csomó ideig.. mondom milyen hosszút kakálok már (de eléggé húzott mert éreztem hogy kemény is meg ilyesmi)..

hát már nem tudtam mit csinálni felálltam hogy megnézzem de semmi nem jött ki gyakorlatilag :S fájt is..

még ültem egy darabig aztán megpróbáltam wc papírral "kiszedni"... de feladtam a második próbálkozás után.

valahogy felálltam és "visszament".. de egyszer csak ki kell jönnie :S

mit csináljak? :) köszi.

(CSAK értelmes válaszokat légyszi!)


2011. febr. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
drága szivem,egyél akkor most sok gyümölcsöt amiszéklet lazitó ,pl öszbarack konzerves,sziva lekvár!
2011. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél be hashajtót! én ilyen esetekben beveszek 2 tisasent, és utána elbírok menni...
2011. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Glicerines kúpot dugj fel, percek alatt segít.
2011. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlen kell rögtön gyógyszerrel tömnöd magadat.

Sok-sok zöldség.

eskü én nem hittem el, hogy a zöldség segít. reggelente sosem sikerült a nagy dolgomat elvégezni, pedig éreztem, hogy kellene (de a nap folyamán sikerült)

Aztán nyáron Görögországban rengeteg friss zöldséges kaját ettem, mondta a párom, hogy ne ettől majd sikerül reggel...

és sikerült is, minden reggel sikeres expedícióm volt a wc-n:P


de amúgy, ha nem sikerül inkább orvos, mint, hogy beszedj valamit, amiket itt ajánlanak, aztán lehet tökre nem jó, és csak kikészíti a gyomrod, vagy akármi


22L

2011. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

-ne

+na

2011. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Önts kukoricadarát egy csipetnyi sóval ízesített, forró vízbe. Főzd puhára, akár a tejbegrízt. Szedj egy kis adagot egy mély tányérba, tegyél rá ízlés szerint cukrot és önts rá langyos tejet (Jó sokat.)

Vagy sütőtökös-alma babakonzervet keverj ki búzakorpával.

Sok sikert!

2011. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rostos ételeket egyél,ahogy írták is, zöldséget,gyümölcsöt.Nekem a Gy*ri Édes kekszek,zabfalatok szoktak ezen a problémán segíteni.

Segíthet a 1-2 pohár langyos víz is, esetleg a patikában kapható hashajtó lekvár.

2011. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha gyors megoldás kell,akkor igen a glicerines gégbélkúp a megoldás. nekem is csak az segített,mikor teljesen belém volt szorúlva a száraz kaksi.. és ha túlleszel az egészen, na majd utána jöhet ahogy javasolták is a rostban gazdag táplálkozás,meg a többi.
2011. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!