Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a kontaktlencse...

Mennyibe kerül a kontaktlencse? (vizsgálat, lencse, folyadék)

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy csinálom, hogy a legolcsóbb legyen: szemészeten megnézték a dioptriát meg a görbületet (ingyen). 1000 Ft-ért veszem a lencse darabját, a folyadékot meg a müllerben valami 1500 Ft-ért.

Ha optikában csináltatsz kontaktlencsét, ott többnyire 3 párat lehet venni egyszerre, és ez folyadékkal együtt olyan 12 ezer. Nagyon sokáig így vettem én is, de aztán rájöttem, hogy meg lehet úszni sokkal olcsóbban...

2011. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyedékra is van olcsó megoldás: feliratod a háziorvosoddal. (nem mást, mint infuliziós sóoldat)
2011. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a vizsgálat kb.5-6ezer,ha jól emlékszem.É Johnson havi lencsét hordok,ez 14ezer ft a hat darab,ami elvileg 3 havi "adag",én kb. fél évig szoktam viselni,de nem minden nap.Folyadék sok féle van 3-6000 márkától és kiszereléstől függően.
2011. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mindenkit felpontoztam!:)
2011. febr. 16. 10:20
 5/5 anonim válasza:
van egy hely a körúton a király utcánál, asszem olivér optika, ott 5ezerért van kezdőknek "csomag" egy hónapig elvagy látva minden jóval, vizsgálattal, és meg is tanitanak használni. jah és bármikor visszamehetsz újabb vizsgálatra!amúgy meg lehet darabra is venni, nem kell dobozzal.
2011. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!