Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen lehelet: fogorvost...

Kellemetlen lehelet: fogorvostól fül-orr-gégészen át gyomortükrözésig minden vizsgálat negatív. Valakinek még valami kreatív ötlete?

Figyelt kérdés

Igen, biztosan kellemetlen, nem csak bebeszélem magamnak.

Megköszönök minden választ.

A fül-orr-gégész még a pulmonológiát említette, hogy ritkábban ugyan, de a tüdő nemtudommicsodája okozhat ilyen tünetet. A háziorvosom viszont nem mondta, ő lezárta a dolgot. Vagy keressek fel egy természetgyógyászt?


2011. nov. 4. 14:11
 1/4 anonim válasza:

Gondolom a tükrözésnél mondták volna, ha sok lenne a savad...

Nem lehet, hogy valamilyen táplálékallergiád/étel-intoleranciád van (pl.: laktóz, glükóz, liszt)? Én októberben tudtam meg, hogy laktóz intoleráns vagyok, amióta nem eszek laktózosat, reggelente sem rossz a leheletem. De lehet akár fogíny probléma (vagy bármilyen szájüregi betegség). De akár stressz is okozhatja, szerintem ezt is, mint minden mást is.

Remélem megtalálod a probléma forrását! :)

2012. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :)

Szerintem a mandulám lesz a ludas, a héten vagy jövő hét elején tervezek visszamenni az orvoshoz, mert duzzadt is, piros is és krémszínű kis "cukiságok" vannak rajta, amik csak bizonyos helyzetekben látszanak, de ezt a doki akkor nem vette észre. Remélem az én problémám is megoldódik. Köszönöm a válaszodat.

2012. jan. 16. 22:13
 3/4 anonim válasza:

Engem nem a rossz lehelet miatt kellett kivizsgálni, hanem mert régóta fáj a hasam, és nem tudtam, hogy miért. Úgyhogy most már túl vagyok a laktóz teszten, bél-, és gyomortükrözésen, de választ még mindig nem kaptam arra, h miért fájhat a hasam, majdhogynem egyfolytában.

És most a legutolsó vélemény szerint, lehet a gerincferdülésem miatt (ami akkoriban alakulhatott ki, mikor kezdődött a hasfájás), és a sok stressz miatt(mert sajnos az utóbbi pár évben abban is sokszor van részem). Most megbosszulja a testem, hogy annyi stresszt fogadtam be! :D De most elkezdek úszni, az jó a gerincnek és a stresszlevezetésben is.

Azért mondtam Neked is, hogy sokféle oka lehet a rossz leheletnek, olyan is, amit nem is gondolna az ember, hogy köze lehet hozzá.

Remélem, hogy tényleg csak a mandulád okozta, és akkor hamar el is felejtheted a rossz leheletet! :)

2012. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és én is szorítok Neked, hogy mielőbb jobban érezd magad!
2012. jan. 18. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!