Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódás hányás nélkül?

Agyrázkódás hányás nélkül?

Figyelt kérdés
Van ilyen? Kisfiam elesett ma a suliban. Nem emlékszik rá hogy mi történt. A száját elharapta, vérzett neki. A jobb oldalon az egész pofazacskója lila és a homlokán is van kb 1 cm-es lila csík. Kb 10 perc múlva elaludt. A padra dőlve átaludt 3 órát is. Mikor felébredt szédült. Azóta fáj a feje. Viszem orvoshoz mindenféleképp, csak kiváncsi vagyok. Úgy tudom hánynak is ilyenkor az emberek.
2011. febr. 17. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jár hányással.
2011. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, nem feltétlenül jár hányással. Jobbulást Neki!
2011. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobbulást neki!

Azt nem értem, hogy ilyen komolyan megsérült, és nem hívtak, hogy menj érte? Meg nem is vitték kivizsgálni?

2011. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hívtak 3szor. Csak ügyvédnél voltam egész délelőtt és le volt némítva a telefonom. Lelkiismeret furdalásom van. Egyfolytában eszik. Lement a jobb oldali lilaság is. Na majd meglátjuk. Most indulunk az orvoshoz.
2011. febr. 17. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, nem tehetsz róla, nem tudhattad, hogy mi történt. Írd majd meg, hogy hogy van. Megkérdezhetem, hogy hány éves?
2011. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10 éves. Ilyen alapos orvossal még életemben nem találkoztam. A röntgenen nem látszódott semmi, mert meg vannak duzzadva a nyálkahártyái. Ezért elküldte koponya ct-re is, nehogy bevérzés legyen. A vicces az egészben, hogy diagnosztizáltak nála egy krónikus arcüreggyulladást. Ez miatt nem látszódott semmi a röntgenen. Viszont e miatt meg nem látszódik rendesen hogy van-e agyrázkódása, de a verbális vizsgálatok eredménye miatt gyanus. Minimális biztos van neki. Egy hét pihi. Szegény. Pedig szombaton meccse lett volna. Így csak szurkolni megyünk.
2011. febr. 17. 22:18
 7/7 anonim válasza:
Szia ne haragudj a zavarásért olvastam ami a fiaddal történt!Az én fiam 15 éves a fejére esett a suliban egy ablak rács:(Szétnyílt a feje azt össze huzták sebtapasszal de jo a koponya rtg jó a vérvétel de 48 orára bent kell maradni megfigyelésen!Fiad teljesen jol gyógyult?Milyen tünetei voltak?Mennyi idő alatt jött rendbe?Meddig fájt a feje?Vagy szédült sokáig?A fiam szédül és fáj nagyon a feje:((Olyan rossz mert ne mlehetek bent vele a kórházban köszi előre is
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!