Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi agyrázkódás megengedte...

Mennyi agyrázkódás megengedte egy ember életében? (Élményeitek)

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok élményeitekre. Hogy láttak el titeket és mi történt. Engem a suli orvos vizel itatott és azt mondta semmi bajom. ( Koponya sérültet vízzel itatni tilos) Attól csak egy nagyot hányhat. Nekem már sok volt.
2011. aug. 15. 08:46
 1/8 bix ***** válasza:
rengeteg agyrázkódásom volt, számolni se számoltam soha. downhillezünk rendszeresen, némi kickbox mellett, télen snowboard ugrálás, rámpákon csövekben stb... elég rendszeres velejárója mindegyiknek a sérülés és gyakran kisebb agyrázkódás is.
2011. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked is volt kettős látásod?? Én bunyóban szereztem 17/L
2011. aug. 15. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Az agyrázkodás,ha rendszeres(pl box-nál)nagyon veszélyes.Sok boxolo idő elött meghal vagy öregkorára elbutul,alsheimer kort kap a sok fejre mért ütéstől.Én ezért is választottam box helyett az atlétikát.
2011. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

nem versenyszerűen nyomom egyik sportot sem, de ettől még előfordulnak balesetek.


volt kettős látás, eszméletvesztés is bár elég rég és elég fiatalon. az elmúlt pár évben viszont nem igazán érzem meg, némileg aluszékonyabb vagyok de se rosszullét se más nincs.

2011. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bix akkor te már mondhatni immúnis vagy az agyrázkódásra :) én sajna nem :(
2011. aug. 15. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden egyes alkalom ún. mikrosérüléseket okoz az agyban. Nem jó hír, ha túl gyakran teszi ki magát valaki ilyesminek.
2011. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én biciklis balesetkor kaptam agyrázkódást. Volt egy kis

látászavar, szerintem eszméletvesztés pár mp, semmi ellátást nem kaptam... Pihenjek.

2011. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja engem mindig be Vitek a kórházba de mindig pihenjek és haza küldtek
2011. aug. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!