Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez minek a tünete? . (Új...

Ez minek a tünete? . (Új kérdés egyéb kérdések témában)

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon érzékeny a nagylábujjam.Még régebben "megfázott amikor egyszer átázott cipőben kellet vesztegelnem a mínuszban.Azóta mindig kijön télen.Főleg ha gyakran változik hidegről melegre az idő.

Ilyenkor csúnyám belilul fáj.Főleg éjszaka,aludni is nehezen lehet vele.

Most rosszabb lett a helyzet rendesen megduzzadt tűzpiros és egy kicsit csomót is érzek a duzzanatban.Ez is a "fagyás" miatt van.Vagy ez vmi más?

Jó ha továbbra is az erre adott krémet használom vagy menjek el vele a dokihoz?


2011. febr. 17. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Először csak egy kis kemény duzzanat volt..most sokkal nagyobb és kilehet tapintani mintha lenne benne vmi..vagy nem is tudom.
2011. febr. 17. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos látta már? Lehet köszvény, lehet reuma vagy éppen üszök.
2011. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem voltam az orvosnál csak 1 2 napja jelentkezett ez a tünet.Utánanéztem és köszvényre hasonlít a leírás illetve kép alapján is.Viszont nem értem mitől lehet mert a kiváltó okoknál egyikre sem ismertem fel.Nem eszem sok húst alkoholt sem iszom csak ritkán és nem horribilis mennyiséget.Szval túlsúlyos sem vagyok ami előidézhetné.Azt olvastam még hogy a sok folyadék segíthet de ezen kívül még jó lenne többet tudni valamilyen házi praktikát.
2011. febr. 17. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre nem házi praktika kell, hanem ORVOSI ELLÁTÁS!
2011. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!