Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyáron szúrattam nyelv pc-t,...

Nyáron szúrattam nyelv pc-t, mi lehet vele a gond?

Figyelt kérdés
Augusztusban szúrattam ki a nyelvem, az első héten semmi gond nem volt vele, szépen gyógyulgatott. A második héten lett lyuk mellett egy kis pukli vagy kinövés vagy nem tom, minek mondjam, és az mostanáig nem múlt el. Ez miért lehet? El fog múlni még? Vagy lehet vele vele valamit csinálni? Az a baj, hogy ahhoz képest, hogy már lassan fél éve megvan, időnként még mindig elkezd fájni, és olyankor 1-2 hétig szenvedek tőle. Ez lehet amiatt, amit az előbb leírtam?
2011. febr. 20. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mostanáig nem múlt el, már nem is fog magától. A nyelvedet nem erre találták fel, nem lehet csodálkozni, ha ilyenek történnek. Fordulj orvoshoz, amíg nem késő.
2011. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kabai Péter válasza:
Ez több dolog is lehet. Ha a pukli nem tömör, hanem folyadék van benne, akkor fertőzés okozta ciszta. Ha kemény, hússzerű, közvetlenül a tű mellett, akkor lehet az a szövet, amit átnyomtak a tűvel, vagy kinövés. Önmagában egyik sem veszélyes, de az hogy fél év alatt nem múlt el, jelent valamit. Nincs mese, lássa orvos.
2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ezzel hova menjek? sebészetre?
2011. febr. 21. 13:49
 4/6 Kabai Péter válasza:
A családi orvos remélhetőleg ránézésre megmondja, mi a helyzet és ha szükséges, beutal.
2011. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2011. febr. 21. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet menni a sebészetre is, oda nem kell beutaló.
2011. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!