Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbel mutet utan mikor...

Vakbel mutet utan mikor lettetek olyan formaban mint regen? Mennyi ido pihenesre volt szuksegetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem 12 évesen műtöttek ugyan, és sajnos perforált a vakbelem mire a kórházba kerültem. 8szóval gyomormosás minden szarság volt az esetemben) De így is csak egy hétig tartottak bent a kórházban, utána még pár hétig pihentem otthon. És még fél évig voltam felmentett testnevelésből. Fájdalmaim voltak, de ki lehetett bírni őket. (főleg akkor volt szar ha nevettem, ami ciki mert mindenki jó kedvre akart deríteni : ) )

De 1-2 hónap alatt teljesen rendbe jöttem, és azóta sincsen panaszom, és a sebhely is egész szépen begyógyult. De kérdezd meg az orvost biztosan válaszol.

Jobbulást

2011. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi
2011. febr. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!