Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mire van nektek szuksegetek ahhoz, hogy a kapcsolat hoszu ideig tartson?

Figyelt kérdés
Mi a fontosagi sorrend? Kommunikacio, oszinteseg, sex,kinezet,oltozkodes, stb... vagy van meg mas is!
2011. okt. 4. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
tolerancia. és ez mindkét fél részéről a legfontosabb...
2011. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindenkinek más. Én depis vagyok, szóval elsősorban nekem azok jönnek be,akik ezt elfogadják,meg tudnak nevettetni, amikor kell mellettem vannak, őszinték,megértőek,állatszeretők,legyen legalább 50-60%-ban hasonló tulajdonságai mint nekem,legyen olyan akire fel lehet nézni,tisztelje a nőket,ne legyen nő csábász, ne legyen az a nagy bulizós stb.
2011. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:

válasszuk ketté a dolgokat.


magához ahhoz, hogy egyáltalán legyen bármiféle kapcsolat, szükséges, hogy valahonnan ismerjem az illetőt , vonzódjak hozzá (ebben benne van a kinézet és az öltözködés is), legyen bennünk valami közös és ne legyen idegesítően ostoba.


aztán ahhoz, hogy hosszú legyen a kapcsolat, fontos, hogy kb. hasonló legyen a jövőképünk, tudjunk közösen dolgozni közös célokért és egymás céljaiért is. legyen elfogadható a szex és ne térjen el e téren nagyon az igényszintünk/ízlésünk. fogadjuk el egymás családját. legyen köztünk összhang (kommunikáció), ha nem is hasonló, de minimum összeegyeztethető legyne az életvitelünk. őszinteségről annyit, hogy kell, hogy az embernek legyenek titkai, de fontos dolgokban nem hazudunk a mási szemébe. mivel megvan a tisztelet, ami szintén elengedhetetlen. úgy kb. ennyi.


29/N

2011. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztelet, érdeklődés fenntartása.
2011. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos az odafigyelés,ha nem törődsz a pároddal akkor csak azt veszed észre hogy volt-nincs!
2011. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyanaz a törődés 10 év után is.
2011. okt. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Pénz, pénz jah és pénz :)


22L

2011. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az,hogy a pasi is gondolja komolyan hogy hosszu ideig tartson,mert a legtobb pasit ez nemérdeklni:D de a omunikacio meg az oszinteseg nagyon fontos,kinezet(oltozkodes) nemlenyeg,csak azért ilyen bányarám nelegyen:D L/14
2011. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"az,hogy a pasi is gondolja komolyan hogy hosszu ideig tartson,mert a legtobb pasit ez nemérdeklni:D"


Vicces ezt egy 14 évestől olvasni... Pasi, komoly, hosszú idő. Nem túl nagy szavak ezek hozzád?

2011. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy nagy szavak de nekem az egyik legjobb barátnőm 14 volt a fiu meg 16 amikor összejöttek...ennek már 10 éve és még együtt vannak..nem lehetetlen szerintem..
2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!