Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég gyakran, heti 3-4 alkalom...

Elég gyakran, heti 3-4 alkalommal is hasmenésem van. Nagyon vigyázok mire mit eszek és mégse segít. Ez már egy jó ideje tart. Kb 1-2 éve. Régen csak azt hittem hogy gyenge a gyomrom, de ebben kétkedek most már. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Széntablettát meg ilyeneket nem szedhetek mert a szüleim ellenzik...Segítsetek!
2009. febr. 15. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Figyeld meg hogy mit eszel mielőtt hasmenésed van. Én pl reggel éhgyomorra kakaó és tej után rohanok a wc-re.

Pedig nincs tejérzékenységem.

Érdemes lenne egy listát készítened, hogy mit eszel pl egy hétig.

2009. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Álltalába én reggelire egy banánt eszek vagy pirítóst hogy átvészeljem a napot, mert gyakran délután 4-5 órafele érek haza.
2009. febr. 15. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeintem menj el dokihoz mert ez nem jatek. De nem stresszelsz tul sokat? a lelki dolgaid rendben vannak?
2009. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég sokat stresszelek , de ennek nagyobb része hasmenésből adódik... De akkor szerintem még a héten irány az orvos.
2009. febr. 16. 05:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjél orvoshoz! Lehet az epehólyag, vagy a belek megbetegedése is. Vagy kevés gyomorsav. Meg tudják gyógyítani!
2009. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendszertelen étkezéstől is lehet hasmenésed. De menj orvoshoz az a biztos!
2009. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos választ és tippet. Ma elmegyek a háziorvosomhoz.
2009. febr. 17. 06:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Az orvos megvizsgált, csak magas vérnyomást állapított meg, és írt fel hasfogó gyógyszert.
2009. febr. 17. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!