Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja fáj a hasam, és kb...

2 napja fáj a hasam, és kb egy nap 5× van hasmenésem de egy alkalommal nem olyan sok jön. Most vettem be széntablettát, de mit igyak/egyek, hogy végre kiürüljön a gyomrom? a cukros víz mennyire jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, ne cukrosat, hanem lehetőleg sima vizet, esetleg teát, cukor nélkül. Egyél pirítóst, olyasmi ételeket, amik nem túl rostosak. Talán csirkemellet is süthetsz natúr szeletnek. Jobbulást! Ha nem múlik el, menj el orvoshoz.
2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én almaecetes vizet szoktam inni egy pici cukorral, hogy ne legyen annyira savanyú. 2dl vízbe egy evőkanál almaecet és egy pici cukor. Volt, hogy nagyon erős görcsökkel jött a hasmenés, de amint elkezdtem kortyolgatni a görcs is elmúlt és a hasmenés is abbamaradt!!!
2011. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sós vízben főtt krumpli, pirított gríz, háztartási keksz, és hasonló diétás, nem zsíros, nem fűszeres dolgokat fogyassz, és nyugodtan igyál teát csak ne túl sok cukorral.


Jobbulást!

2011. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!