Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomortükrözés tapasztalatok?

Gyomortükrözés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Olvastam itt több hozzá szólást is...

Hát, a lányom is eléggé érzékeny, alacsony a féjdalom küszöbe.A vérvételt sem bírja.

Egyáltalán bent lehet vele lenni?17 éves múlt.


2011. febr. 25. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam,nem lehet bele halni de szörnyű kellemetlen. Most is vannak gyomor problémáim,de pont azért nem merek orvoshoz menni,mert félek hogy újra el küld tükrözésre.
2011. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tinker Bell ***** válasza:

Én 18 évesen voltam gyomortükrözésen. Szerintem nem kell bent lenni vele!


Nekem is nagyon alacsony a fájdalomküszöböm.


Nem kellemes, de nem is olyan vészes! Én a lidokaintól lettem rosszul első körben, ahogyan elkezdte érzésteleníteni a torkom. Fájni nem fáj akkor, csak utána, amikor elmúlik az érzéstelenítés. Olyan lesz mint amikor meg van fázva az ember és kapar a torka.

2011. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon megviselt,pedig akkor 45 voltam. Azt mondtam a kedves doktornőnek, soha többet nem jövök ide, bármilyen gyomorbajom lesz. Lisztérzékenységem teljes bizonyítására kellett. De mi a fenének, amikor már debrecenben a vérképemet vizsgálva 100 százalékig kiderült, hogy az vagyok. Kérd meg aki végzi, legyél bent a lányoddal.
2011. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

húúúú köszi

tejesen kétségbe vagy esve.anya én nem megyek az sztk.ba...

tisztára mint melmen...jó tudom nem vicces, csak ez már szálló ige köztünk..

erre most kiderül(t) a doki nem is adott neki beutalót, csak egy receptet, meg egy másik papírt amin olyan gyógyszerek vannak amit recept nélkül vegyünk....

a dokit meg már nem értem ott a randelőbe..

2011. febr. 25. 12:24
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi a jobb..ha bemegyek, vagy ha nem... ?!?!
2011. febr. 25. 12:26
 6/7 Tinker Bell ***** válasza:

Ne menj be! Nem gyerek már! Nem agyműtétje lesz!


Ha bemész és látod ami ott folyik, akkor lehet, hogy te hamarabb rosszul leszel mint ő. Hülyén mutatna, ha téged kell felmosni!

2011. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyeltalán nem fájt viszont amikor ledugta a csövet nagyon nehez kaptam levegőt. Amikor meg húzta ki akkor öklendeztem. Amúgy bemehet a szülő ha akar, de én nem engedtem anyunak hogy úgy lásson...

L/18

2011. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!