Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogamzás gátló hatásairól mik...

Fogamzás gátló hatásairól mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lány létemre szőrösebb vagyok mint más nők,sajnos küzdök a zsíros,aknés bőrrel,ami nem is igazán pattanásos,hanem apró pici kiütések vannak rajta,tág pórusú,nagyon zsíros,mitesszeres,a hajam is gyorsan bezsírosodik,és izzadékonyabb vagyok mint kéne.Egyik ismerősöm azt mondta,hogy menjek el endrokrinológiára,és ha megállapítják hogy magas a tesztoszteron szintem,fogamzásgátlót fognak felírni,amiben sok a női hormon.Igaz ez?Tényleg így kezelik?

Milyen hatással lesz ez azén szervezetemre?Még sose szedtem.

17L


2011. febr. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csökken a libidód, nem kívánod majd a szexet (libidócsökkenés) felborul a hormonháztartásod, nem fogsz görcsölni annyira mens előtt...
2011. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szedek gyogyit kb. 4 éve és semmi problémám nincs vele. Jól esik a sex, pontos a ciklusom. Ha ezt állítólag így kezelik akkor csak jót tehet veled.
2011. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Meg lehet egy jó kis trombózisod -> 1-2 hónapnyi kórházi kezelés.


Megéri? Ráadásul nem is tudod, hogy mikor nem véd.. Van, akinél nem szívódik fel!

2011. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem elmúltak a pattanások, de csökkent a libidóm és ugyanúgy görcsölt a hasam mensi előtt
2011. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából én nem a tényleges fogamzásgátló hatása miatt akarom szedni,mert még nem tartok ott,meg most nincs is kivel,hanem hogy elmúljanak a fent említett tüneteim,mert eléggé zavaró.Persze előtte alapos kivizsgálás,meg ecetera,ecetera.
2011. febr. 25. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
3. Igen ...az tény,hogy van egy csomó kockázata,de akkor kérek mindenkit,hogy NE ismétlem NE szedjen be semmi féle nemű KEMIKÁLÁIT! Az Aspirintől kezdve az antibiotikumig...sőt ha lehet ne szedjetek görcs oldót sem, ok? minek nincs mellékhatása?
2011. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még annyit hogy a menzeszem nagyából pontos,és sose görcsölök.Az 5 év alatt mondjuk 2-3x volt görcsölés,akkor se az a nagyon durva,szóval ebből a szempontból szerencsés vagyok:)
2011. febr. 25. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!