Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Fáj. Tapasztalatok?

Mi lehet ez? Fáj. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
a labamnal (ahol a bikinivonal van hogy ertsetek) szoval ott tegnap eszre vettem egy kis göcsöt amit ha meg erintek faj. ma mar nem anyira.
2011. febr. 25. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szőrtüsző gyulladás? Én arra tippelek.
2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem ez melyebben van a bor alatt
2011. febr. 25. 22:26
 3/5 A kérdező kommentje:
es akkora mint egy paszuly
2011. febr. 25. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Huuu az nekem is volt nem egyszer!Nyirokmirigy(nyirok csomó) duzzanat,piszkosul tud fájni,nem?!Nekem nagyon fájt,a doki szerint a borotvától van,legalábbis én azzal szőrtelenítettem.Vigyázni kell,mert hatalmasra megduzzadhat,és akkor műtét lesz,ami nem kellemes.Egy ismerősömnek ki kellett műteni,egyszer nekem is majdnem,de szerencsére(bár már nem emlékszem mitől)elmúlt,és így nem vágták fel.De azóta soha többet nem borotválom a nemi szervem!
2011. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak tippem van, ne vedd készpénznek, de nézz utána a googleban, Bartholin mirigy gyulladàsra tippelek. Majd írd meg mire jutottàl!
2011. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!