Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék altatót?

Honnan szerezhetnék altatót?

Figyelt kérdés
Elmentem körzeti orvoshoz, mert egyfolytában fáj a fejem, aludni meg nem tudok (ha alszom, akkor is egyfolytában kiabálok, néha szaladgálok) De az orvos előre mondta, hogy nem fog altatót felírni, és ezzel vége is lett a "kivizsgálásnak" honnan szerezhetnék altatót? Már mindenkit az őrületbe kergetek az éjszakai "cirkuszaimmal", nem csak magamat.
2011. febr. 25. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ideggondozóban a (nem elme!) a dokitól. Úgy tudom, körzeti beutalója kell, de telefonálj oda. Addig is vegyél Valerianát, hátha hat.
2011. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát de nem mondhatom meg a körzetinek hogy "legyen már szíves utaljon be ide meg oda"

:S

2011. febr. 25. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem mondhatod.Kérhetsz beutalót bármilyen szakrendelésre.
2011. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát egyszerűbb lenne ha ő felírna valamit és akkor aludhatnék is xD de azért kére tőle beutalót, hátha. Köszönöm a választ!
2011. febr. 25. 23:00
 5/7 anonim válasza:
engem a rivotril is elaltat egyetlen szem is
2011. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Válts körzetit, ha tudsz! Ha ennyire bunkó, mást nem nagyon tudsz tenni. Esetleg annyit, hogy határozottan kérd, ragaszkodj hozzá, hogy írjon fel altatót. Én ilyenkor nem állok fel a székről (nem adott köhögéscsillapítót, és már kiköptem a tüdőmet), várom a kért receptet. Ő már szabadulna, de érzi, hogy nem fog, és inkább felírja :)

Igen, Rivotriltól én is be tudok aludni! :) Konkrétan Xanaxtól is. Ergo nyugtatótól is lehet, csak a Kérdezőnek komolyabb problémája van alvásilag.

2011. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. hát váltanék én szívesen, de faluban lakom, két körzeti orvos van, a másik pedig közben pénzért is dolgozik és arra próbál rávenni, hgoy magánúton menjünk hozzá XD Szóval elég gáz mindkettő :S

Am meg nem rossz ötlet, hogy addig nem megyek el :D De mi van ha akkro meg valami szart ír fel? nem tudom, nem kell előtte valami vizsgálat hogy kinek milyen kell? fogalmam sincs

2011. febr. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!