Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos hogy tudja megállapítani...

Orvos hogy tudja megállapítani, hogy a betegnek arcüreggyulladása van-e, vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvizsgálja, megröntgenezteti, stb. - elvégre ezt tanulta az egyetemen, ez a dolga.
2011. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belenéz az orrodba (nem mindig látni váladékot), megnyomkodja az arcod (ha fáj, az egy tünet lehet), illetve orrmelléküreg-röntgent csináltat, amin az arcüreged és a homloküreged is látszik. Ha fátyolozott, akkor gyulladt. Nekem ez volt egy hete :)
2011. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nyomkodtam magamnak, meg érzem, hogy taknyos vagyok, de egyszerűen nem jön ki. Használtam orrspray-t negyedóránként, mikor 1 nap csak 3x lehetett. A nyálkahártyám roncsolta, az egész orrom fájt, úgyhogy inkább abbahagytam. Így viszont lerakodott :(
2011. febr. 26. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ajánlom a kamillás gőzzel való inhalálást, a kamillás orröblítést, sőt, ha boltban tudsz szerezni tengeri sót, akkor az azzal való inhalálást is. Ezek segítenek tisztulni. Vannak nyákoldó teakeverékek, nekem azok is használtak (drogériák). Plusz lámpázhatsz, ha van infralámpád.
2011. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. febr. 26. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!