Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendeltem egy SBS Forza...

Rendeltem egy SBS Forza Balance karkötőt, ez tényleg használ, megérte megvennem?

Figyelt kérdés
[link] Kíváncsi vagyok hogy nem átverés-e. Kérlek titeket, hogy csak olyan ember írjon akinek az ismeretségi körében valakinek a birtokában van egy ilyesféle karkötő, és nem csupán a weboldalon látottak alapján indokol, alaptalanul mond negatív, akár pozitív dolgokat. Köszönöm.:)
2011. febr. 26. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod. Szerintem hülyeség, de sem nekem, sem ismerőseimnek nincs ilyen. Egy órám van, ami valami különleges mágneses hullámokat áraszt vagy mit tudom én, nem ezért rendeltem, de semmivel nem érzem jobban vagy rosszabbul magamat attól hogy hordom! :) Szerintem az ilyeneknek az alapja az, hogy hiszel benne... ha elhiszed, hogy ettől jobb lesz, akkor elképzelhető hogy jobb is lesz, ha abszolút nem hiszel benne, akkor nincs értelme.
2011. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én családomban nagyon sokan használják és csak jókat tudok írni róla.Időskori cukorbetegségben normalizálja ill. csökkenti a vércukor értékeket.Magas vérnyomásnál is lecsökkentette az vérnyomást.Mély és nyugodt alvást biztosít.Akiknél vizesedés volt a lábon,kezekben azok elmúltak.Ízületi fájdalmakat lecsökkentette vagy megszüntette.Sokkal jobb a kedved ha rajtad van és sokkal fittebbnek érzed magad.Örülök ha segíthettem.
2011. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket. nekem is sokat használ. :D
2011. márc. 9. 21:52
 4/4 Juhász Timi válasza:

Szia!


Mivel látom, mikor rendelted, most már nyilván Te is tudod, hogy nem csináltál rossz vásárt, sőt, gyanítom, azóta több ismerősöd is hordja! Így kezdtem én is, aztán annyian kértek, hogy ma már forgalmazom!


Örülnék, ha megosztanád velem a tapasztalataidat!


Üdv: Timi www.forzabalancekarkoto.hu

2011. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!