Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csinálhatok ilyen gerinccel?

Figyelt kérdés

[link]



Ha valaki hasonló helyzetben van mint én, vagy ért hozzá, az kérem segítsen!

Olyan a gerincem mint a képen, és elszeretnék már kezdeni komolyan tornázni, viszont nem mindegy, hogy milyen gyakorlatokat csinálhatok ha jól tudom, ezért az a fontos kérdésem lenne, hogy milyen tornagyakorlatokat végezhetek ilyen gerinccel ?

Az orvostól nem kérdeztem meg, mert egy bunkó, nincs idegzete a betegekhez.

A gyógytestnevelésen, mondhatni azt is, hogy alig csinálunk valamit.. kosarazunk és játszunk.

A kórházban a tesire pedig nincs időm bemenni.. hisz tanulnom is kell, és messze is van.

Ezért kérem, valaki írjon nekem pár gyakorlatot ami biztosan jó az ilyen gerincre!

Előre is köszönöm!


2011. febr. 27. 11:15
 1/2 A kérdező kommentje:
2011. febr. 27. 11:24
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én sajnos nem értek hozzá, csak egy ismerősöm küzd hasonló gonddal, neki gyógyúszása van (és annyit javult, hogy már nem kell hordania a fűzőjét), de gondolom, ezzel nem vagy kisegítve. Szerintem mindenképp orvossal kéne egyeztetni, mert ami másnak jót tesz, neked árthat. Nem tudsz máshoz fordulni? Ha csak egyszer is elmennél egy jó szakemberhez, már előbbre lennél, mint így.

Sajnálom, hogy nem tudok hasznos választ adni, de én a helyedben biztos nem próbálkoznék magamtól.

2011. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!