Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek és milyen gyorsan...

Mit tegyek és milyen gyorsan és egyszerűen elvégezhető tornagyakorlatokat csinálhatok, amik hatásosak, de nem megerőltetőek, hogy ne hízzak szoptatás alatt? Vagy ez hormonális?

Figyelt kérdés
17 kilót híztam a várandósság alatt, a szüléssel lement 10, de szépen lassan kezd visszakúszni, pedig még csak 9 hetes a babám. szeretném minél tovább szoptatni, de a szaporodó kilók lassan az erőnlétemet veszélyeztetik és félek, nem fogom tudni úgy ellátni a kisfiam, ahogy szeretném. fájnak az izmaim, az izületeim és érzem, hogy ez így nem lesz jó hosszútávon. mit tehetnék, amitől nekem jobb lesz, de neki sem ártok? mindenképpen szoptatni szeretnék, amíg csak tudok.
2011. jan. 11. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 13 hónapja szoptatok gond nélkül úgy, hogy közben rendszeresen sportolok. (futás) (Mondjuk én egész életemben, így a 9 hónap alatt is mozogtam.)


Szerintem bármilyen gyakorlatot csinálhatsz, csak először keveset, aztán fokozatosan egyre többet, csak annyit, hogy ne legyen kevesebb a tej. Konkrét gyakorlatokat nem tudok, de Béres Alexandrának meg Rubint Rékának meg gondolom még 10 millió fitnesslady-nek van DVD-je. (Mondjuk én Rubint Rékának a "Légy bombajó kismama" DVD-jét ismerem, azon nagyon jó gyakorlatok vannak, csak hasizmot kell hozzátenni, mert az nincs rajta.)

2011. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tornazzal rendszeresen es ne egyel ossze vissza...olyan nincs hogy valami hatasos de nem megerolteto. tevhit az hogy nem lehet mozogni szoptatas alatt, az pedig hogy hizol kozben annak a jele hogy valami nem ok az etkezeseddel. en mozogtam (nem is kicsit ) es dietaztam (egeszsegesen es rendszeresen ettem csak manapsag mindent dietanak hivnak ami kizarja csokizabalast)es szoptattam tobb mint masfel evig...az hogy terhesen kerekedik a no azzal nincs semmi baj mert ez a termeszetes de ez a szoptatasra nem igaz. lehet valaki jo no szopatas mellett is. par honap alatt rendbe hozhatod a tested ha rendszerezed az etkezeseidet. sok sikert
2011. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!