Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert felek vagy izgulok...

Miert felek vagy izgulok mielott valakivel beszelgetnek vagy talalkoznek? Okok nelkul rettegek attol hogy valaki megharagszik ram, amikor semmit sem tettem. Neha meg lealudni is nehez a tudattol hogy valakit megbantottam.

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A választ nem tudom megadni sajnos, de ha lehetne egy tippem, akkor talán nem szoktak téged régebben "piszkálni" valamivel?

Szegény barátnőmet az előző suliba nagyon sokszor piszkálták, aztán lettek "igazi" barátai, és mondta már nekem, hogy nagyon fél attól, hogy megbánt olyanokat, akik nagyon rendesek voltak/azok vele.


Neked kell magadban "átnézni" a dolgokat, átgondolni vajon miért?


Mások segítségét is kérheted hozzá, ha már valóban nem tudod miért van ez a dolog.


Sok sikert!

2011. febr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van amikor piszkalnak..azert koszi a tippet:)
2011. márc. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!