Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrű folyás. Mit tegyek?

Sűrű folyás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és már kb. két éve van sárgás, sűrű folyásom . Egyszer voltam vele nőgyógyásznál, fel is írt egy gyógyszert de 3-4. szemnél már nagyon rosszul voltam tőle (hányinger, szédülés), ezért abbahagytam a szedést. Még most se múlt el sőt még súlyosabbnak érzem, viszket a nemi szervem. Kérlek segítsetek.
2011. febr. 27. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs milyen bakteriális fertőzést szedhettél össze, de saját érdekedben azonnal vissza az orvoshoz. Ha a tabletták nem jók, és problémásak, akkor vissza az orvoshoz, mert lehetsz érzékeny is. Amit nem értek, hogy 2 éve (normális vagy?) megvan - és nem látott orvos? Amit most megmondok neked, nem lesz olcsó mulatság, és még örülhetsz h nem lesz komolyabb bajod. Ez nem játék...
2011. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két éve???

Tejóég.

Szerintem azonnal menj el nőgyógyászhoz, és ha az a gyógyszer sem jó, akkor menj vissza és kérj másikat.

Szerintem nagyon durva gombás fertőzésed van.

Reménykedj, hogy lehet még gyereked, és ki tudnak ebből kezelni (ezt most nem rosszindulatból írom, de az egészségedet minden félelem elé kell helyezned). Magától nem fog elmúlni!

Mindenképpen menj orvoshoz, és jobbulást kívánok!

2011. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem gondoltam hogy ilyen komoly :O hülye gyerek ész :@ köszönöm hogy segítettetek
2011. febr. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!