Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kellemetlen szagú hüvelyvála...

A kellemetlen szagú hüvelyváladék, folyás mindenképp fertőzésre utal?

Figyelt kérdés

Mióta menstruálok,4 éve van ez,hogy több folyásom van,ami legtöbbször fehéres,van mikor sárgás-barnás,van hogy egyáltalán nincs szaga,van hogy eléggé kellemetlen.Főleg menstruáció előtt van több folyás,menzesz után szinte semmi.Legtöbbször fehér színű.A hüvelyem bemeneténél is van ilyen fehér nyúlós váladékszerű,de azt sose szoktam kimosni,úgy tudom,hogy nem szabad.Az utóbbi pár hétben kicsit több a folyásom,és kelletlen szagú.Szerintetek lehet valamilyen fertőzésem?

Ha el kell mennem dokihoz,előtte szeretnék erről beszélni anyával,de ő most elutazott,és csak hétfő reggel jön haza.Ha majd hétfőn beszélek vele,és kérek időpontot,az úgy jó?Ez a pár nap már mindegy,nem?Ha egyáltalán el kell mennem dokihoz,de szerintem el kéne:(

Letolást nem kérek.

16/L


2010. júl. 2. 10:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy pontosan már nem emlékszem rá,de fehér folyásom szinte mindig volt,szagtalan,és talán az utóbbi 1-1,5 évben lett kellemetlen szaga.
2010. júl. 2. 10:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen szaga van, az valószínűleg baktériumfertőzés. Elhanyagolt állapotban gyulladást, végleges meddőséget okozhat.

Hétfőig még ráér, de utána ne halogasd. Egy évig is nagyon nagy felelőtlenség volt.

2010. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

És ha hétfőn kérek időpontot a gyermek nőgyógyászatra kb.mikorra fognak adni?Sok időbe telik?

2010. júl. 2. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaaaj :)

ez teljesen természetes. 16 évesen nem hiszem h bajod lenne. A folyás azért van, hogy tisztítsa a hüvelyedet, ha ilyen korban kicsit több jön, esetleg "szagos" az nem hiszem, hogy fertőzésre utalna... (Hidd el engem is kiborított) De azért beszéld meg anyuddal midnenképpen4 Fontos, hogy őszinte legyél vele!

2010. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!