Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszan tartó hasmenésem van....

Hosszan tartó hasmenésem van. Nem gyógyul semmire. Már kivizsgálták gyomor-béltükrözés stb. Semmi? Minden negativ.

Figyelt kérdés
Nem vagyok alkoholista, de esténként pár pohár bor lemegy csak az elalváshoz. Na tegnap nem ittam semmit, és ez volt az első éjszaka, hogy nem kellett WC-re mennem éjjel, és még reggel sem. Ennyire összefüggésben lehet egy kis alkohol az emésztésre?
2011. febr. 28. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, van összefüggés, én alkalmanként amikor iszok egy pár pohár bort akkor másnap tuti a fosás. Egyszerűen nem bírja a szervezetem, pedig lánykoromba nem volt ilyen gondom:)Gasztros doki azt mondta, hogy a bor túl savas, és megpiszkálja a bélbolyhokat és aki érzékenyebb erre annál a szervezet védekezésként úgy reagál, hogy kilöki magából , tehát lehet ezért hasmenés.
2011. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Marha jó. Egész életemben birtam a szeszt, jobban mint a fiúk. Soha nem rúgtam be, de este jól esett a lazulás. Most ennek vége, vagy csak átmeneti? Lehet, hogy a bor nem jó? Pár éve tértünk át arra, mert jóféle házi egri bort szoktunk hozatni. Lehet a pálinka jó jobb lenne? A tükrözés nem állapotitott meg savasodást. Köszi. Ment a pont. 49/N.
2011. febr. 28. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jól bírtam kiittam bármelyik fiút lánykoromba szinte bármennyit bírtam inni mégse rúgtam be:)) most meg iszok pár pohár vörösbort és másnap végem:)) hasmenés ..36/N próbáld meg a pálinkát vagy nem tudom.
2011. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
Szerintem a borban pont nem az alkohol az első, ami hasmenést okoz....
2011. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát mi?
2011. febr. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!