Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Neo citran vagy aspirin plus...

Neo citran vagy aspirin plus c? Melyik jobb? Köhögök, fáj a torkom, höemelkedésem van, ja és náthás is lettem ma reggelre. Már szedek augmentint 1 napja, de kéne vmi a náthára is. Esetleg köhögésre ajánlatok vmi jót?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 10:12
 1/5 anonim válasza:
ne szedd ezt a sok sz@rt szerintem, inkább vegyél Béres cseppet, szedj mellé C-vitamint minden nap, és jó ideig semmi bajod nem lesz... A torokfájáshoz pedig igyál mézes teát, kevés cukorral, vagy cukor nélkül...
2011. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
muszály szednem a torkomra gyógyszert mert már olyan ponton vagyok, hogy nem segít az amit te írtál.Én sem vagyok gyógyszerpárti de most muszály. Várom a többi választ.
2011. febr. 28. 10:21
 3/5 anonim válasza:
Én a neo citránt mondom,én azt ittam és nekem segített
2011. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A neocitrant ajánlom, nekem az mindig használ, az aszpirintől viszont iszonyú gyomorgörcsök kínoztak :(
2011. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!