Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a higany hőmérőnk, a...

Eltört a higany hőmérőnk, a kádba próbáltuk eltüntetni de hiába nem látszik már, a víz felszinén csillog. Hogy tüntessük el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
A földről kénporral lehetett összeszedni, de vízből??
2011. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglepne, ha a higany lebegne a víz felszínén. Annyi biztos, hogy nem volt jó ötlet a kádba dobni, mert a lefolyóban úgyis ott ragad.
2011. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Jéé pont tegnap ejtettem le én a lázmérőt, szerencsére az eleje tört el, az a "mérő" része, így szinte nem volt nagy gond..


Talán kénport raksz a vizbe, vagy csak simán, de szerintem kádcsere, mert higanyba fürödni nem valami egészséges.. :Ö

2011. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha a kádba kénport teszünk ugy eltünik?:S:S
2011. márc. 1. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Uuu de sok eszed van.A kádba???!!!Ráadásul mérgező is!
2011. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lemegy az a lefolyón, úgyhogy no para!Küldhetsz utána egy kis kénport a biztonság kedvéért.
2011. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, hogy mérgező, ugye?
2011. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyógyszertárban! Mikor nekünk gyerekkoromban eltört, pont tanultuk kémiaórán, hogy a kénpor semlegesíti. Azért megkérdezték, mire kell. Szerintem ha reggel bemész a gyógyszertába, és elmondod, mi a helyzet, biztosan segítenek.
2011. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudjuk h mérgező, alig tudtuk összeszedni mert pont a szönyegre esett a folyosón, mire meg összeszedtük nemtudtuk gyorsan hova tüntessük el. :s
2011. márc. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!