Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemben úszkáló fekete...

A szemben úszkáló fekete pontot hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

A fekete pont azt hogy alakulhatott ki?


Sokat szeretek gépezni.. LCD monitorom van...


2011. okt. 28. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A doktornőm monta, hogy nem. Hogy az neki is van és hogy mitől-re nem volt egyértelmű a válasz. Kaptam valami csöppeket, hogy próbáljam ki, de nem biztos, hogy segít. Igaza volt.
2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úszkál? Csak pontot látsz, vagy szálakat is?
2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha üvegtesti homály, azt nem lehet megszüntetni, nagyon sok embernek van, nekem is, roppant idegesítő néha.
2011. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát pontot látok és szálat.

Ezekről mit lehet tudni?

2011. okt. 28. 18:16
 5/7 A kérdező kommentje:
és 16 éves fiú vagyok...
2011. okt. 28. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem herpesz vírustól maradt egy-két szürke pötty a szaruhártyámon. Eltűnni nem fognak soha, de szerencsére csak egyszínű felületek nézésénél zavaróak kicsit, amúgy észre sem veszem őket.
2011. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez az üvegtesti homály, azt mondják a szemészek, hogy ártalamatlan jelenség, de azért egy szemészeti kivizsgálás nem árt, kizárni a súlyosabb szembetegséget.

Sok embernek van, főleg ha fehér, vagy csillogó felületet néz, de rövidlátóknál gyakoribb, és a korral egyre erősödik.

2011. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!