Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEDATIF PC gyógyszer véleménye...

SEDATIF PC gyógyszer vélemények? Én ma vettem az alvás zavaromra de olvastam hogy más gyógyszerekkel való kölcsönhatása eddig nem ismert! Szóval félek hogy esetleg a fogamzásgátló nem fog hatni!

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 18:08
 1/5 anonim válasza:

Amit én tudok, az csak annyi, hogy a homeopátiás készítmények szedésekor nem szabad mentolos fogkrémmel fogat mosni, mert azok állítólag elveszik a hatását.

Sokan szedik, szerintem nem kell aggódni amiatt, hogy elvenné a hatását a fogamzásgátlónak.

2011. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt is olvastam hogy nem szabad mentolos dolgokat enni/ill fogat mosni!Hát remélem nem lesz gond!Köszi a választ!
2011. márc. 2. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem hinném hogy gond lenne, de nem árt tudni hogy az orbáncfű-tartalmú gyógynövénykészítmények pl. csökkenthetik a fogamzásgátló hatását. Csak azért írtam, ha esetleg a Seatif PC nem válik be és mást szednél helyette.
2011. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem beválik és nem kell mást szednem!Igaz nem orvos írta fel hanem gyógyszertáros ajánlotta ezt!Állítólag ő is szedte már!
2011. márc. 2. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a homeopátiás szerek gyakorlatilag hatóanyag nélküli placebók (gy.k.: csak valami egészségre normál esetben semleges anyag, pl. szőlőcukor van benne, és pszichoszomatikus úton hat), ezért kizárt, hogy bármi mást befolyásoljon.
2011. nov. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!