Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és félek az...

13 éves vagyok, és félek az injekciótól. Kérhetek tippeket? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj,3 hónappal ezelőtt kaptam kötelező védőoltást, egyáltalán nem fájt, nem is volt para. Most viszont, ugyanannak az oltásnak a 2. részét kapjuk, jövő héten. Valahogy tudom, hogy nem fog fájni, de egyszerüen, mióta megmondták, kb 1 hete nem tudok normálisan figyelni, tanulni, gyorsan ver a szívem és félek is tőle, pedig az előző egyáltalán nem fájt. Valami tippet kaphatok, hogy ne gondoljak rá? Próbáltam már zenét hallgatni, de az is csak addig segített amíg a zene bevolt kapcsolva.Tehát kérhetnék valami tippet?
2011. márc. 3. 16:53
 1/5 anonim válasza:

"Nem kell félni,nem fog fájni!"



/Gyurcsány Ferenc/

2011. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt énis tudom,de mégis félek.
2011. márc. 3. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg!!!!!!!!!!!!! Tényleg ne parázz, esetleg kérd meg aki beadja, h részletesen mondja el mi fog történni...
2011. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na megmaradtál????
2011. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
XD fú nagyon megkönnyebültem,nem jött meg az oltóanyag!!!!!
2011. márc. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!