Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom, ha sokszor...

Lesz valami bajom, ha sokszor sokáig kell visszatartani a fingást?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, bélcsavarodást kaphatsz.
2011. márc. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az milyen?
2011. márc. 4. 10:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem lett bajom tőle, pedig én gyakran visszatartom.
2011. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
spontán elégsz xD
2011. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alfonz1978 válasza:

Bélcsavarodás


Az üreges szervek - különösen a bél - hajlamosak a saját tengelyük-, vagy a rögzítési pontjaik körüli megcsavarodásra. A következmény: üregük átjárhatóságának és a szervet tápláló vérellátásnak a megszűnése. A bélcsavarodás azonnali ellátást igénylő, életveszélyes állapot. A köznyelv a kifejezést a bérelzáródás szó szinonimájaként is használja.

2011. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább fingjál nyugodtan......
2011. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kepek válasza:
74%
felemelkedhetsz a plafonig
2011. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fingas visszatartasa egyaltalan nem okoz belcsavarodast,semmi bajod nem lesz ha visszatartod,viszont meg lehet elozni:ha olyan helyre mesz ahol sokaig vissza kell tartsd ,elotte ne egyel olyasmit amitol gazok keletkeznek.De gondolom hogy akkor sem egyfolytaban kell...
2011. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót. Fájdalmat fogsz érezni, morogni fognak a beleid a visszaszorult levegő miatt. Vizelet és széklet visszatartása ugyanez, nekem percek elteltével (akkor is időközben már elmentem) mindenhol szúrkál a hasam és sokszor fél napig is eltart a fájdalom, erős és görcsszerű. NEm ajánlom hog visszatartsd. De neked legalább eszedbejut. Sok ember(?) vagy inkább állat simán telefingja a buszt annyi intelligenciájuk sincs hogy másokra tekintettel legyenek...Utálom az ilyen embereket.

Ha olyan helyen vagy ahol nem lehet akkor keress alkalmas helyet, menj távolabb az emberektől vagy lassan és fokozatosan engedd ki ugy nincs olyan intenziv szaga.

2011. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sokszor vagy nagyon felfúvódva, és bántanak a szelek, akkor inkább az okot kezeld, és változtass a táplálkozásodon.
2011. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!