Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16/F Miért vérezhet a köldököm?

16/F Miért vérezhet a köldököm?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy ébredtem, hogy volt egy kevés alvadt vér a köldökömben. Akkor csak kimostam vízzel. Most, mikor hazaértem megnéztem, és megint volt ott egy kis alvadt vér. Ez mitől lehet?
2011. márc. 4. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, még ma!!!
2011. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tinker Bell ***** válasza:

Tényleg nem szabad ilyennek játszani!

Azonnal menj be az ügyeletre!

2011. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindegy, hogy mit csinálsz, csak ne pánikolj be kérlek, elegem van, hogy mindenki csak sípolni tud, hogy azonnal orvoshoz, amikor fogalmuk sincs, hogy mi bajod van. Az orvosok meg menjenek a pi- be, mert ha az embernek komoly baja van, akkor se foglalkoznak vele. Minek menjek akkor hozzájuk, na mindegy! Ne aggódj, nekem is vérzett már a köldököm, sőt többször is előfordult már, és még mindig itt vagyok. Ha nincs egyéb tüneted, biztos nincs nagy baj, csak megsérült valami szövet.
2011. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tinker Bell ***** válasza:

Te aztán igazán komoly ember lehetsz!


Inkább menjen be feleslegesen, megijedve, minthogy nem megy be, mert egy b@rom@rcú azt mondta neki, hogy felesleges és aztán komolyabb baja legyen!

2011. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez az b.meg támadjál, ennél egyszerűbb nincs. Te nem tudod, hogy én min mentem keresztül, sajnos sikerült megtapasztalnom, hogy egy ilyen "piti" üggyel csak hülyének nézik az embert. Én komolyabb, összetettebb problémával fordultam orvoshoz, idősebb is vagyok, mégis évek telnek el úgy, hogy küldözgetnek egyik helyről a másikra... Amíg ezt nem tapasztalod meg, addig ajánlgatod az orvost ilyen előszeretettel. Jól van én egy "nagyon komoly ember vagyok" közlöm, tudom, de muszály. Te meg akkor egy értelmes ember lehetsz!
2011. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tinker Bell ***** válasza:

Elmondanám, hogy sajnos tisztában vagyok vele, hogy mennyire nulla a hazai egészségügy! Nem részletezném, hogy min mentem keresztül az elmúlt három évben!


De ha meg sem próbálja megmutatni egy orvosnak csúfolt, fehér köpenyes embernek azzal nincs előrébb!


Értsd már meg, hogy inkább nézzenek kétszer hülyének, mint egyszer a saját felelőtlenségem miatt komolyabb problémám legyen! Az egészségem fontosabb, minthogy esetleg furcsán nézzen rám egy orvos, akit jobb esetben soha többet nem látok!


És mondd már el nekem, hogy honnan a francból tudod, hogy neki is ugyan az a problémája mint neked???


Te a saját egészségeddel vagy egészségtelenségeddel azt kezdesz amit akarsz, de had adjak már egy kétségek közt lévő fiúnak tanácsot(a legésszerűbbet!)


Emellett akkor te mit tanácsolsz? Menjen Svájcba az egészségügyi problémájával, mert ott jobb az orvosi ellátás?

2011. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, megvizsgáltattam magam, csak egy kis szövetsérülés, hálistennek semmi több. Szerintem akkor sérült meg, mikor kitisztítottam.

Mondta a doki, hogy legközelebb óvatosabban

(Az ordítozó hangnemet viszont el lehetett volna hagyni, még az olvasása közben is megfájdul a fejem)

2011. márc. 4. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Tinker Bell: oké, jogos, mindketten tudjuk, hogy igazad van, csak a pánikhangulat keltés volt felesleges, az károsabb, mintha nem megy orvoshoz. Örülök, hogy a kérdezőnek semmi komoly baja, csak a megjósolt szövet sérülés!
2011. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tinker Bell ***** válasza:
Oké! Örülök, hogy senkinek semmi baja!
2011. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!