Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék Hölgyeim és...

Kíváncsi lennék Hölgyeim és Uraim, hogy ki az aki rendszeresen használ bidét WC után?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg nincs is otthon?

Avagy azt sem tudod, hogy mi az?


2011. márc. 5. 22:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

nekünk nincs, egyetemista vagyok albérletben lakom. De a párom azt mondta, hogy a mi fürdőnkben okvetlen lesz.:D

20-L

2011. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nincs itthon.

Bárhol jártam ahol volt, ott valamit tároltak benne. Törölközőt, wc papírt, újságot :D

Szerintem nem sokan használják ha van...

2011. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
ebben meg hogy lehet újságot tartani? :-S első voltam:D
2011. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
tekintve, hogy nem felel meg egy teljeskörű mosakodásnak nálam wc után irány a zuhany - csak egy gyors popsimosás
2011. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Nem tudom mi az. bár alaposan megtörlöm minden testnyilásom wc papirral, ill nedvesitett törlőkendővel. Nagyobb dolog után meg ha otthon vagyok ugyis zuhanyzok, vagy megmosom magam, csak viz és szappan kérdése!
2011. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nincs. Nem is tudom hogy kell használni.

Egyszer láttam élőben, egy lakásfelújításkor.

2011. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Tudom, mi az a bidé, nekünk nincs, de amúgy sem szeretem. Sokkal kényelmesebb a kádban, tussal lemosakodni nagydolog után. Szállodákban is mindig úgy szoktam, hiába van ott a bidé.
2011. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nálunk, mindkét fürdőszobában van természetesen és alap, hogy használva is vannak!!
2011. márc. 5. 22:43
 9/27 anonim ***** válasza:
én tudom mi az, és h kell használni, de másnál vendégségben még eddig nem mentem nagywc-re, nálunk otthon meg nincs.
2011. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy átlagos lakásban biztosan nincs. Sőt,jártam már milliomos lakásában,és nála sem volt.
2011. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!