Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egyik karom teljesen...

Az egyik karom teljesen elzsibbadt órák hosszára és erős szivdobogás/szúrást éreztem közben. Rendszeresen fogyasztok kv-t, energiaitalt, cigit és egyéb szereket. De nem viszem túlzásba, napi 1-2 . Minek az előrménye lehet ez az állapot?! 26/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem latnam a korodat akkor a kovetkezoket irnam:


- vernyomas problema

- erszukulet

- infarktus

- stroke

- idegi problemak.


Aztan lattam, hogy csak 26 vagy. Azert nem art vigyazni, mar gyerekek is meghalnak daganatoktol. Meg a mi korosztalyunk is hullik rendesen.

Energia italt egyaltalan ne igyal, mu szar.

Napi egy maximum ket kave, ha nagyon muszaj.

Dohanyzas, ne is firtassuk, nem is ertem a sok hulye kifogast, amit felhoznak ra.

2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az errendszer, tehat menj orvosi kivizsgalasra, es ott kapsz valaszt a kerdesre!
2011. szept. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én nekem is egy időben zsibbadt a karom de nekem mint kiderült lelki eredetű volt.
2011. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönönm válaszod mindenképp elmegyek kivizsgálásra,
2011. szept. 14. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:

"lelki eredetu"

Ez az, mivel a stressz es a rossz etkezes, vagy a mozgasszegeny eletmod fogja okozni ezt!

Szivbajnak hivjak, es mi okozza, a stressz! Infaktus stb.

TEhat az errendszer, a stressz, ekkor a tarkobol indul ki pl. akar fajdalmat, vagy zsibbadast erzel, tehat kikell ezt vizsgaltatni, es akkor lesz meg az ok!

2011. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!