Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lebetegedtem. Szeretnék...

Lebetegedtem. Szeretnék táppénzt intézni. Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Még nem volt hivatalos munkahelyem, fogalmam sincs, hogy kell intézni, mi a menete. Mit kell mondanom a dokinak? Milyen papírokat kapok, mi a teendőm vele?
2011. márc. 7. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész háziorvoshoz, ő mindent meg fog mondani... nem bonyolult, ha valóban táppénzre van szükséged, ő felvesz, jelzed a munkahelyeden, majd viszed a doki által kiállított táppénzespapírt és leadod a munkahelyeden.
2011. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna nem vagyok olyan állapotban, h el tudjak menni a dokihoz. Csak utólag tudok elmenni. Visszamenőleg is megadják a táppénzt?
2011. márc. 7. 08:47
 3/4 anonim ***** válasza:

milyen táppénz? ha nem volt hivatalos munkahelyed, akkor szerinted miért járna neked táppénz???????????


amúgy meg ki kell hívni a dokit, kiszámlázzák neked az elmaradt járulékokat


és utólagosan nem vesz senki táppénzre, még akkor sem, ha járna neked

2011. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértettél. 1 éves munkaviszonyom van, de mivel ez az 1. hivatalos munkahelyem, ezért nem tudom, hogyan működik a táppénz.
2011. márc. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!