Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok kapni táppénzt végre...

Fogok kapni táppénzt végre vagy valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kb október közepe óta vagyok betegállományban kismamaként.Eddig a munkahelyem (V.ker Ferenciek tere) utalta a pénzt de innetől azt mondták nekem kell beküldenem a táppénzes papírt.Az elsőt nov. 29.-én adtam fel elsőbbségi ajánlott tértivevénnyel.A tértivevény a mai napig nem érkezett vissza (tehát még nem vették át a levelet?).A cím amire küldtem: 1139 Bp. Teve utca 1. Én Fejér megyében lakom de azt mondták a munkahely szerint illetékes OEP-be kell küldeni.Nagyon szeretném tudni, hogy én csináltam valamit rosszul vagy mi van???Ugye szólnak ha valami nem stimmel vagy zaklassam őket én?Ebben a hónapban a munkahelyem 6000 Ft fizetést utalt a többit az OEP-től várom, de semmi és most, hogy jön baba nagy szükség kenne rá.Kérlek segítsetek!
2007. dec. 10. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben telefonálnék és érdeklődnék, de ugy tudom 30 nap mire elbírálják,tehát nov 29 óta nem telt el a 30 nap.
2007. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!