Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon kíváncsi vagyok hogy...

Nagyon kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok róla. Köszönöm előre is!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 éve thaiboxolok, múlthéten eltört az orrom és az edzőm látta is, pár napja folyamatosan küldözgeti az smseket hogy menjek mert verseny lesz stb, most vasárnap is volt egy verseny, magyar bajnokság, de nem mentem mert ha törött orral orrba nyomnak az elég gáz ... most is küldött egyet , pár perce , hogyha ma nem megyek edzésre FELEJTSEM EL a versenyt , a többit majd ott megbeszéljük ...

alig 1 hete van eltörve az orrom , ő tudja de attól még küldözgeti az smseit , mert ugye ha nyerek akkor ő pénzt kap.. de most mondjátok meg milyen edző már? amikor az öcsémnek daganata volt, baszott hozzá bejönni, pedig az edzőterem kb 200 méterre volt tőle , apám régi haverja, meg akkor már minket is 4 éve ismert, de nem tudok mit mondani... azon gondolkozom hogy elmegyek boxolni.. itt hagyom az edzőm , 7 éve ismerjük egymást de úgy akar versenyeztetni hogy elvan törve az orrom, nemtudom mit mondjak... kiváncsi vagyok a véleményekre!

16/f


2011. márc. 7. 15:47
 1/5 anonim válasza:
Az összes edző egy nagy tuskó!
2011. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen, pedig amikor elkezdtem még anyukám is mindig emlegette hogy ilyen edző nincs.. hát azóta jó pár év eltert és igaza volt, NINCS ilyen edző:(
2011. márc. 7. 15:56
 3/5 anonim válasza:
Őket csak a pénz érdekli, a sok mani
2011. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kick boxolok, és az edzőm folyamatos kontroll alatt tart minket egészségileg. ha a legkisebb ziccert találja, már nyom minket dokihoz, és szinte megparancsolja, hogy maradjunk otthon, míg meg nem gyógyulunk. Én pl most egy térdfájás miatt nem vagyok két hete edzésen, elküldött röntgenre, vérvételre, kiderült, hogy nem gyulladt a térdem, csak megüthettem, vagy rosszul rúgtam. Mégse enged edzeni, amíg fáj.

Úgyhogy ilyen is van... A tiéd egy elmebajos. Törött orral edzeni? Meg se kell, hogy üssenek, elég az ugrálás, attól úgy fog fájni, hogy bekönnyezel... El ne menj versenyre! Tojd le a pénzét, fontosabb, hogy összeforrjon az orrod, és ne legyen életed végéig ferde a képed :)

Keress másik edzőt, ez nem edz titeket, hanem "futtat".


25/N

2011. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod, hát igen, nagyon úgy néz ki hogy keresek egy új edzőt...:S
2011. márc. 7. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!