Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hamarosan munkába állok...

Hamarosan munkába állok azonban el kell mennem orovsi alkalmasságira. Jelenleg van 1 szőrtüsző gyulladásom, megkapom így is a papírt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Illetve érdekelne hogy mit vizsgál meg ilyenkor az orvos le kell-e vetkőznöm stb.

A szőrtüszőt kezelem most váltottam ki a gyógyszereket remélem megkaphatom az alkalmassági papírt nem szeretném ha emiatt nem állhatnék munkába.

2011. márc. 9. 12:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás? Ne viccelj, simán munkába állhatsz... Senkit nem fog érdekelni a szőrtüsződ. Az alkalmasságin a szívet, tüdőt, szemet, fület, vérnyomást, vizsgálják, tehát a "nagyobb" problémákat fogják kiszűrni, Pl nekem alkalmasságin volt egy gennyes gyulladt fogam, amivel napokkal később készültem dokihoz menni, de nem zavarta őket. Úgyhogy ne aggódj.
2011. márc. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a májunkat is "megfogdossa" a doki. De tényleg ne aggódj. Egy szőrtüsző nem tesz munkaképtelenné.
2011. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszotokat :)
2011. márc. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!