Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A felkarom külső részén apró,...

A felkarom külső részén apró, piros, pattanáshoz vagy szőrtüsző-gyulladáshoz hasonló pöttyök vannak. Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
nem fáj és évek óta vannak ezek
2011. jún. 7. 18:10
 1/3 anonim válasza:
Ha a korod 12 és 18 között van akkor normális...ez általában sok kamasznál kijön. Majd idővel elmúlik.
2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakori genetikai betegség, keratosis pilaris vagy follicular keratosis a neve:


[link]


Ez a link tartalmaz gyógyszeres kezelésre vonatkozó részeket:

[link]

2011. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is vannak ilyen pöttyeim, a végtagjaimon szinte mindenhol (felkar és alkar külső része, comb és lábszár), nekem se fájnak, tulajdonképpen nincs velük gond, így nem is fordultam dokihoz vele. Nos, miután átolvastam Kedves utolsó válaszát, azt hiszem, mégiscsak el fogok látogatni egyhez :) Nem is tudtam, hogy nekem ez a bajom, azt meg pláne nem, hogy gyógyítható, szóval köszönöm! :))


23l

2012. márc. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!