Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a testemmel?...

Mit tehetnék a testemmel? Kétségbe vagyok esve. 165 centimhez sajnálatos módon 61 kg párosul..

Figyelt kérdés
kétségbe vagyok esve. 165 centimhez sajnálatos módon 61 kg párosul (most ellehet kezdeni kövérezni és disznózni, nem erre vagyok kiváncsi). mielőtt megírnátok, elmondanám, hogy mág évek óta próbálom leküzdeni, mostmár együttes erővel "küzd" /hiába/ a diéta/étrend, az értendkiegészítő, többszöri edzőtermezés. eredmény nincs. kiszámolós bohóckodások szerint ez jó, ismerősök szerint is jól vagyok, bár ebben erősen kételkedem. el vagyok keseredve, már mindent kipróbáltam a zsírleszíváson kívül, de attól tartózkodom.
2009. febr. 19. 19:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
53%
Keress fel egy dietetikust. Elképzelhető, hogy a vízháztartásoddal vannak komoly problémák, rengeteg vizet tart vissza a szervezeted indokolatlanul, ha így van, le kell "hajtani" valahogy, de ezt ők majd megmondják......:)
2009. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegeskedj, és ne aggódj.

Nem egy nagy túlsúly ez.

Azt mondják lefogyni az a 100 éves háború, soványnak maradni pedig az éltünk végéig tartó harc!

Kitartás! Erős harc!

Vacsorára 2 kocka sajt és alma, amennyi jól esik.

Ezt próbáld ki, nekem ez jött, be már megszoktam, ha mást eszem, mert pl. vendégségbe megyek, akkor megfájdul a gyomrom, úgyhogy nem eszem már mást!

2009. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez bejött -ezt akartam írni, bocsi!
2009. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Van rajtad nagyjából 4-5 kg felesleg, ez okoz ekkora problémát? Pszichológusra van szükséged, nem zsírleszívásra. Esetleg valami valódi és értelmes kihívásra, hogy ne ilyen álproblémákon rágd magad.
2009. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rágj meg minden falatot 32ször-az emésztés előbb indul meg és a tested jobban hasznositja a táplálékot,az edzőterem nem a legjobb(legalábis nyáron) a szabadban spotolj és nehagyd abba akkorse ha látszolag nincs eredménye.Egyébként hány éves vagy?
2009. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Te egyáltalán nem vagy disznó se kövér és még túlsúlyos se!!!!!!!!!!!!!!!A te súlyod 55 és 65 kg között teljesen normális.Egy kilót kéne fogynod hogy tökéletes alakod legyen tehát sztem az az egy kiló elfér.Én 67kg és 170 cm vagyok és egyáltalán nem vagyok kövér.Mások pedig csak irigyek és azért disznóznak le.
2009. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
69%
Szia! A legjobb barátnőm 68kg, és ő kifejezetten nagyon vékony!! Ne rágd magad ilyen butaságon, inkább koncentrálj vmi fontosabbra.... Nem az számít, hány kg vagy, ez alkat kérdése, a csontozat is belejátszik pl... a lényeg h arányos legyél:)
2009. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
19:42-es, én is erre gondoltam rögtön :)
2009. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket:) különben nem szoktam vacsizni sem :) 13-14 éves koromban eléggé el voltam hízva, akkor nem vittem/vihettem 10órait sem meg vacsi is sztornó :) azóta borzasztó keveset tudok enni, vacsi és "10órai" nem fér belém és ebédnél is 1 tányér levesnél vagy fél adag másodiknál nem kell több és attól is rosszul érzem magam kis ideig :S amúgy nem fisznóznak, meg semmi, csak egyes válaszóloknak szokásuk, amikor nem tudnak értelmeset írni...
2009. febr. 19. 20:17
 10/17 A kérdező kommentje:
*disznóznak
2009. febr. 19. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!