Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől kaphatok agyvérzést?

Ettől kaphatok agyvérzést?

Figyelt kérdés
tesi órán izomból fejen rúgtak hátulról focilabdával. ettől lehet agyvérzésem? rem. nem..ha igen, tünetek?
2011. márc. 10. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább agyrázkódást.szóval szerintem mindenképp menj orvoshoz.
2011. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy ütés éri az ember fejét,érdemes mihamarabb orvoshoz menni,akkor is,ha nem tűnik súlyosnak!
2011. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ha agyrászkódáom van/volt akkor azt hogy nem vettem észre? amúgyis az milyen..?:$ és ha az van és nem megyek el dokihoz, lesz vmi bajom?
2011. márc. 10. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz és kész!

agyrázkódással pihenni kell!nem játék!

2011. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mik a tünetei az agyrázkódásnak.Az ütéstől bekövetkező agyvérzésnek sem mindig vannak azonnali tünetei.

Például hallottam olyan esetről,hogy valaki autóbalesetet szenvedett,de úgy érezte,nem esett baja,ezért nem ment orvoshoz.Aztán reggelre meghalt,mert mégis csak szerzett valami komoly sérülést,csak nem vette észre.Vannak ilyen esetek.Tehát az ütés után órákkal később is lehet bajod.Ezért javasoltam,hogy menj orvoshoz.Ő biztos észreveszi,ha baj fenyeget.jobb az óvatosság.

2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!