Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit tud arrol ha valakinek...

Ki mit tud arrol ha valakinek valadekozik a koldoke es meg szaga is van?

Figyelt kérdés
Nagyon bevagyok tojva..nem sok jot hallottam e felol.
2011. márc. 11. 03:21
 1/5 A kérdező kommentje:
amugy 15 eves lany vagyok...Volt valakinek ehhez hasonlo???
2011. márc. 11. 03:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Hátőő orvos?
2011. márc. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah Jah tudom elfogok menni termeszetesen!!! De erdekelne hogy valaki tudja e mi ez??? Volt e ismerosok kozott valakinek ilyen vagy neki volt e???
2011. márc. 11. 05:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott lenni!Nem vagyok vékony testalkatú, ezért jobban oda kell figyelnem a rejtett zugokban meghúzódó vízre, pl fürdés után alaposabban kell kitörölnöm.Elég kellemetlen sokszor, de mostanában canesten krémmel kenem be minden fürdés után ugyan is lehet egy kis gombás fertőzés is akár.Neked is ezt tudom ajánlani.Nekem az orvos nem mondott rá semmit, de azért menj el, kíváncsi lennék arra, ha neked mond valamit akkor miért lehet!
2011. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem az orvoshoz!!! Es hat o azt mondta hogy ez egy nagyon pici kis problema...es irt ra ilyen antibiotikumos kis kendo felet amivel mindig ki kell torolgetni. De nekem mar nem valadekozik egy hete..marmint nem a kenocstol hanem ugy magatol mert a kenocsot ma kaptam meg es nem volt ra meg alkalmam hogy kiprobalhassam. Hat nem tudom...de szerintem te probalj ki mas orvost is..mert en attol feltem nagyon hogy nehogy koldok sipoly legyen..mert kb annak is ezek a tunetei..ugyhogy szepen mennyj el mas orvoshoz is.
2011. márc. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!